مرکز خدمات بیت دیفندر ایران

با توجه به گسترش اینترنت و رشد بازار امنیت سایبری در جهان و در راستای نیاز روزافزون به حفظ امنیت سیستم‌های کامپیوتری و دستگاه‌های الکترونیکی در مقابل بدافزارها، مرکز خدمات بیت‌دیفندر، فعالیت خود را در زمینه حفاظت از داده‌ها و دستگاه‌های مشتریان خانگی و سازمانی آغاز کرده است و به همین منظور راهکارهای امنیت سایبری Bitdefender را بعنوان یکی از بهترین راه‌حل‌های امنیتی در جهان برای ارائه به مشتریان برگزیده است. شرکت Bitdefender با در اختیار داشتن زیرساخت‌های امینتی گسترده در جهان که برای حفاظت از نیم میلیارد کاربر به کار می‌گیرد، راهکارهای هدفمند و همچنین مجموعه جوایز ارزشمند، توانسته است از سال 2001 به یک تامین‌کننده امنیت قابل اعتماد در جهان تبدیل شود. در واقع راهکارهای امنیت سایبری Bitdefender با کسب جوایز متعدد در سال‌های متوالی از لابراتوارها و موسسات معتبری که در زمینه بررسی و رتبه‌بندی محصولات امنیتی فعالیت می‌کنند نظیر AV-TEST ، AV-COMPARATIVES، VIRUS BULLETIN، PC MAG و ... توانسته‌اند طی 15 سال برتری خود را نسبت به سایر محصولات امنیتی حفظ کنند. در حال حاضر محصولات امنیتی این تامین‌کننده در بیش از 150 کشور جهان به فروش می‌رسد. همچنین این شرکت روزانه 11 بیلیون جستجوی امنیتی را به منظور شناسایی و پیش‌بینی تهدیدات انجام می‌دهد تا بتواند حتی جدیدترین نوع آنها را در هر نقطه از جهان طی زمان 3 ثانیه‌ بی‌اثر کند.

مرکز خدمات بیت‌دیفندر علاوه بر انتخاب بهترین راهکار امنیتی برای مشتریان و ارائه لایسنس اوریجینال، موفق شده است با ایجاد سامانه پشتیبانی جامع برای خدمات خود، پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد. در همین راستا این مرکز با ارائه خدمات مشاوره، نصب و راه‌اندازی ویژه مشتریان سازمانی، بعنوان نماینده اصلی شرکت Bitdefender در ایران فعالیت می‌کند.

لازم به ذکر است مرکز خدمات بیت‌دیفندر زیرمجموعه شرکت فناوری و مدیریت روز ایرانیان است که سابقه‌ بیش از یک دهه فعالیت در حوزه مشاوره و توسعه‌دهنده کسب و کار برای شرکت‌های بزرگ و سرمایه‌گذاران را دارا است.

AV-TEST

محصول برگزیده به جهت بهترین عملکرد برای کاربران سازمانی ویندوز

۲۰۱۷

AV-TEST

"بهترین محصول امنیتی برای اندروید"

۲۰۱۵ و ۲۰۱۶

AV COMP

"محصول امنیتی برجسته"

ژانویه ۲۰۱۶

AV COMP

"محصول امنیتی برجسته"

ژانویه ۲۰۱۷

AV TEST

"بر اساس AV TEST، یک محصول به شدت امن"

ژانویه ۲۰۱۷

PC MAG

"برنده برای ۲۵مین بار"

اکتبر ۲۰۱۶

PC MAG

"هر ویژگی که شما از یک مجموعه امنیتی انتظار دارید را در بر دارد"

جولای ۲۰۱۷

Tom's Guide

"Bitdefender فراتر از یک حفاظت امنیتی اولیه است"

اکتبر ۲۰۱۶

PC World

"۱۰۰ درصد هر چیزی را شناسایی می‌کند"

مارس ۲۰۱۵

AV-TEST

کسب امتیاز ۱۰۰% در زمینه حفاظت ضد بدافزاری Mac"

۲۰۱۶